Przy zamówieniu powyżej 120 zł - RABATY!   Podane ceny zawierają VAT

O firmie

Księgarnia AULA...

 

...została założona przez Wydawnictwo AULA w 1990 r. W postaci internetowej istnieje od 1998 r.

 

W ofercie Księgarni występują książki wydawane nie tylko w naszej oficynie, ale także w innych domach wydawniczych. Wydawnictwo AULA specjalizuje się w publikowaniu literatury pięknej, a największą liczbę tytułów proponuje z zakresu poezji. Polecamy także powieści, opowiadania, eseje i książki naukowe, szczególnie językoznawcze, w tym frazeologiczne.

 

Nakłady książek wydawanych przez nas drukiem ze zrozumiałych powodów są niewielkie - poezja, publikacje naukowe nie cieszą się powszechnym zainteresowaniem. To pozycje dla elity, dla koneserów. Dlatego z zakupem takich tytułów czasem warto się pośpieszyć, może ich zabraknąć.

 

Niektóre pozycje wyczerpane możemy jednak dość szybko przygotować za pomocą druku cyfrowego, w niczym nieustępującego offsetowemu, choć niestety droższego. Jesteśmy przekonani, że dla prawdziwego miłośnika książek nieco wyższa cena nie będzie stanowiła istotnej przeszkody. Dowodzi tego nasza ponaddwudziestoletnia praktyka księgarska: stale towarzyszą nam czytelnicy - znawcy literatury, którzy chcą mieć unikatową bibliotekę domową: bogatą, atrakcyjną, dostosowaną do własnych potrzeb.

 

Jest także możliwość szybkiego wyprodukowania niektórych niedostępnych na papierze tytułów w formie ebooków (pliki PDF, PUB, MOV). To się czasem naprawdę opłaca - dość drogi transport pocztowy jest tu zastępowany bezpłatną przesyłką emailową. Zainteresowanych prosimy o kontakt pocztą elektroniczną.

 

Zapraszamy do przeglądania witryny i życzymy dobrych wyborów!

 

Zespół Księgarni AULA